Дитяча спортивна академія

Розклад занять у клубі

8 березня – 14 березня
пн08.03
вт09.03
ср10.03
чт11.03
пт12.03
сб13.03
нд14.03
пн08.03
вт09.03
ср10.03
чт11.03
пт12.03
сб13.03
нд14.03
7:00 – 12:00
11:00
Ранній розвиток 2-3
11:00

Ранній розвиток 2-3

Урок, спрямований на розвиток логічного мислення, пам'яті та уваги дітей.

Тривалість – 50 хвилин.

Авторський клас.

Солона радість 3-6
11:00

Солона радість 3-6

Заняття, спрямоване на виготовлення виробів з солоного тіста для розвитку дрібної моторики, уяви, фантазії.

Тривалість – 35 хвилин.

Своїми ручками 3-6
11:00

Своїми ручками 3-6

Урок творчості, спрямований на розвиток дрібної моторики, фантазії, креативності (ліпка, аплікація, малюнок, вироби з глини, тіста).

Тривалість – 35 хвилин.

12:00 – 18:00
12:00
Клуб вихідного дня
12:00

Клуб вихідного дня

Діти проводять час в ігровій кімнаті, малюють, грають у рухливі та настільні ігри.

Тривалість – 120 хвилин.

Умілі ручки 3-6
12:00

Умілі ручки 3-6

Творче заняття спрямоване на розвиток дрібної моторики, творчого мислення та уваги.

Тривалість – 35 хвилин.

Топотушки 3-6
12:00

Топотушки 3-6

Урок коригуючої гімнастики, спрямований на зміцнення м'язів склепіння стопи.

Тривалість – 35 хвилин.

Пограймо 3-6
12:00

Пограймо 3-6

Рухливі ігри, естафети і цікаві завдання під час яких завжди весело.

Тривалість – 35 хвилин.

Топотушки 3-6
12:00

Топотушки 3-6

Урок коригуючої гімнастики, спрямований на зміцнення м'язів склепіння стопи.

Тривалість – 35 хвилин.

12:30
Zumba® Kids+ Zumba® Kids Junior
12:30

Zumba® Kids+ Zumba® Kids Junior

Тривалість – 45 хвилин.

Авторський клас.

13:00
Клуб вихідного дня
13:00

Клуб вихідного дня

Діти проводять час в ігровій кімнаті, малюють, грають у рухливі та настільні ігри.

Тривалість – 120 хвилин.

13:30
English kids-club 3-6
13:30

English kids-club 3-6

Вивчення англійської мови відбувається у вільній ігровій формі, звичної для дітей.

Тривалість – 35 хвилин.

Авторський клас.

17:00
Захід Just Dance 6-13
17:00

Захід Just Dance 6-13

Тривалість – 60 хвилин.

Платне заняття.

Для участі у занятті необхідний попередній запис.

18:00 – 22:00
18:00
AA Восьминіжки 10-13
18:00

AA Восьминіжки 10-13

Ігрове заняття у воді для дітей 11-13 років, яке включає елементи плавання, водного поло, синхронного плавання, Аква-аеробіки.Використовується різне спорядження. 

Тривалість – 45 хвилин.

AA Aqua Бульки 5-6
18:00

AA Aqua Бульки 5-6

Ігрове заняття у воді, спрямоване на освоєння з водним середовищем для дітей 5-6 років. Використовуються нарукавники, нудлс.

Тривалість – 30 хвилин.

Mini Disco 3-6
18:00

Mini Disco 3-6

Захопливі танці що розвивають почуття ритму, координації рухів і уваги.

 

Тривалість – 35 хвилин.

AA Восьминіжки 7-9
18:00

AA Восьминіжки 7-9

Ігрове заняття у воді для дітей 7-10 років, яке включає елементи плавання, водного поло, синхронного плавання, Аква-аеробіки. Використовується різне спорядження. 

Тривалість – 45 хвилин.

Топотушки 3-6
18:00

Топотушки 3-6

Урок коригуючої гімнастики, спрямований на зміцнення м'язів склепіння стопи.

Тривалість – 35 хвилин.

AA Восьминіжки 10-13
18:00

AA Восьминіжки 10-13

Ігрове заняття у воді для дітей 11-13 років, яке включає елементи плавання, водного поло, синхронного плавання, Аква-аеробіки.Використовується різне спорядження. 

Тривалість – 45 хвилин.

AA Aqua Бульки 5-6
18:00

AA Aqua Бульки 5-6

Ігрове заняття у воді, спрямоване на освоєння з водним середовищем для дітей 5-6 років. Використовуються нарукавники, нудлс.

Тривалість – 30 хвилин.

18:30
Своїми ручками 3-6
18:30

Своїми ручками 3-6

Урок творчості, спрямований на розвиток дрібної моторики, фантазії, креативності (ліпка, аплікація, малюнок, вироби з глини, тіста).

Тривалість – 35 хвилин.

Солона радість 3-6
18:30

Солона радість 3-6

Заняття, спрямоване на виготовлення виробів з солоного тіста для розвитку дрібної моторики, уяви, фантазії.

Тривалість – 35 хвилин.

18:45
Пізнавайко 3-6
18:45

Пізнавайко 3-6

Заняття спрямоване на розвиток мови, мислення, пам'яті, фантазії та знайомство з навколишнім світом.

Тривалість – 35 хвилин.

Умілі ручки 3-6
18:45

Умілі ручки 3-6

Творче заняття спрямоване на розвиток дрібної моторики, творчого мислення та уваги.

Тривалість – 35 хвилин.

19:00
Dance Mix 7-13
19:00

Dance Mix 7-13

Урок з використанням різних танцювальних стилів.

Тривалість – 45 хвилин.

Аеробум 7-13
19:00

Аеробум 7-13

Напрямок танцювальної аеробіки з використанням барабанних паличок. За попереднім записом.

Тривалість – 45 хвилин.

19:15
Games 7-13
19:15

Games 7-13

Змішане ігрове заняття спрямоване на формування командного духу, розвиток швидкості, гнучкості та рухливості.

Тривалість – 45 хвилин.

Силовий клас 7-13
19:15

Силовий клас 7-13

Урок спрямований на зміцнення всіх груп м'язів, розвиток силової витривалості, зміцнення серцево-судинної системи. Силовий клас, з використанням вправ, що враховують вікові особливості підлітків.

Тривалість – 45 хвилин.

19:45
Ігротека 7-13
19:45

Ігротека 7-13

Заняття спрямоване на розвиток психічних функцій за допомогою різноманітних настільних ігор.

Тривалість – 45 хвилин.

Ігротека 7-13
19:45

Ігротека 7-13

Заняття спрямоване на розвиток психічних функцій за допомогою різноманітних настільних ігор.

Тривалість – 45 хвилин.