ico Спробуйте новий дизайн сайту!

Sport Life відкриває автоматизовані фітнес-клуби та запускає мобільний додаток для тренувань

Ссылающиеся новости

П'ятниця, 3 Вересень, 2021

Найбільша в Україні мережа фітнес-клубів Sport Life протягом року планує автоматизувати всі заклади своєї мережі. Про це на прес-конференції повідомив засновник групи компаній Sport Life Дмитро Єкімов.

Також, за його словами, компанія запустила й буде розвивати мобільний додаток для тренувань у діджитал-форматі.

«Вже кілька років ми вивчаємо питання діджиталізації фітнес-послуг, і розповсюдження епідемії ковіду світом підштовхнуло нас до швидшого руху в цьому напрямку. Адже як бізнесу нам важливо бути ефективними, а також надавати послуги нашим клієнтам у максимально зручному та безпечному форматі. Тож протягом року ми автоматизуємо всі фітнес-клуби нашої мережі», — розповів Дмитро Єкімов.

За його словами, пілотним проектом став невеликий фітнес-клуб під брендом Gymmy в Харкові, який почав роботу понад рік тому. 1 вересня мережа відкрила вже великий повноформатний автоматизований фітнес-клуб у Житомирі. Завдяки автоматизації відвідувати клуби можна набагато зручніше, ніж раніше. Зокрема, в них немає фізичних карток, доступ відбувається завдяки мобільному додатку та системі розпізнавання облич, що дозволяє не стояти в черзі на рецепції, пришвидшує всі супутні процеси та допомагає, наприклад, обрати будь-яку уподобану шафу чи отримати воду у вендінг-барі.

«Завдяки нашій діджитал-платформі уже створюються та будуть створюватися надалі тисячі робочих місць для фітнес-тренерів, клієнти будуть знаходити тренерів, а тренери – клієнтів», — додав Дмитро Єкімов.

Своєю чергою, віце-президент групи компаній Sport Life Ялчин Онур зазначив, що діджиталізація мережі стала реакцією на зміну світу та запити сучасних споживачів фітнес-послуг. «Менше черг, менше зайвих контактів, менше витраченого часу — все це допоможе отримати якісні послуги в максимально безпечних умовах», — пояснив він.

Джерело: ua.korrespondent.net

Читати далі...