ico Спробуйте новий дизайн сайту!

Мережа Sport Life підвищує вартість абонементів із басейном і вводить щомісячні абонементи

Середа, 2 Червень, 2021

З 1 червня мережа фітнес-клубів Sport Life вимушено підвищує вартість абонементів із басейном і спа, посилаючись на істотне зростання тарифів на комунальні послуги. При цьому мережа вводить нові, щомісячні абонементи. Про це на прес-конференції повідомив засновник групи компаній Sport Life Дмитро Єкімов.

«З 1 червня ми змушені істотно підняти ціну на наші абонементи з басейном і спа. Причина полягає в тому, що за три роки вартість комунальних послуг помітно зросла. Зокрема, вода подорожчала більше ніж удвічі, про що знає кожен українець, який набирає вдома ванну. Як і всі, ми щомісяця сплачуємо рахунки, які виставляють нам водоканали», — пояснив Дмитро Єкімов.

За його словами, компанія жодним чином не може вплинути на розмір тарифів, але їхнє підвищення зробило утримання басейнів збитковими. Тому мережа Sport Life змушена підвищити вартість абонементів зараз і буде індексувати її в майбутньому відповідно до вартості тарифів на комунальні послуги. Водночас Sport Life вводить новий абонемент — щомісячний, щоб зберегти для українців доступність занять водними видами спорту.

У свою чергу, віце-президент Федерації легкої атлетики України, президент Федерації легкої атлетики Києва Віктор Гринюк називає таку політику держави щодо підвищення комунальних тарифів у спорті геноцидом спортивного руху. «Мене дуже засмучує, що виростуть ціни на абонементи, тому що басейни та спортивні майданчики Sport Life давали можливість займатися спортом десяткам тисяч дітей. Тепер же під загрозою опиняється спортивне майбутнє України на світовій арені», — говорить він.

Джерело: news.obozrevatel.com

 
Читати далі...