Єкімов та Лисов привідкрили завісу ЧС зі стрибків у воду

П'ятниця, 13 Липень, 2018

В Україні вперше відбудеться чемпіонат світу зі стрибків у воду.

Напередодні турніру, в Центрі спорту «Ліко-арена», де розмістилася Федерація України зі стрибків у воду і фітнес-клуб Sport Life, відбувся прес-тур. Даний захід викликав колосальний ажіотаж серед ЗМІ. Прес-тур відвідали телеканали СТБ, ICTV, Новий, 24 Канал, 5 Канал, а також більше 10 інтернет та друкованих видань.

Президент Федерації зі стрибків у воду Ігор Лисов зазначив:  «Це дуже визначна подія для України і нашої Федерації, адже чемпіонат світу зі стрибків у воду вперше проводиться в нашій країні. У 2011 році ми побудували цей чудовий Палац водних видів спорту, отримали олімпійську ліцензію і сьогодні це основна база для тренування збірної команди України. У минулому році на цій акваарені ми вперше в Україні провели чемпіонат Європи».

В ході прес-туру засновник групи компаній Sport Life Дмитро Єкімов додав: «Sport Life Теремки — це не просто фітнес-клуб, це цілий палац спорту. Для мене це зразок, як можна досягати того, що кілька років тому здавалося абсолютно неможливим, як можна змінити світ навколо нас. І наша головна гордість клубу — басейн олімпійського стандарту, в якому вже через 10 днів пройде чемпіонат світу зі стрибків у воду».

Також Дмитро Єкімов підкреслив важливість розвитку фітнес-індустрії в Україні: «На сьогоднішній день вже 57 клубів Sport Life функціонують по всій країні, а до 2020 року ми доведемо цю цифру до 100. Коли в 2006 році ми почали займатися в Україні цим бізнесом, нічого крім елітного фітнесу не існувало, можливо не було потреби, нічого і не будувалося. Ми довели, що люди хочуть бути здоровими і щасливими. Ми продовжуємо створювати позитивний імідж нашої країни в світі. Нещодавно ми провели чемпіонат світу з кікбоксингу, співпрацюємо з федераціями з понад 50 видів спорту, щорічно підтримуємо більше 100 змагань національного та світового рівня. Фактично на сьогоднішній день інфраструктура Sport Life стала інфраструктурою країни для проведення всіх видів спорту».

Зі свого боку головний тренер збірної команди України зі стрибків у воду Тамара Токмачова розповіла про склад і плани української команди: «Нашу юнацьку збірну представлятимуть 12 спортсменів. Перед нашою збірною стоїть велика відповідальність. І наше завдання показати максимальний результат і звичайно ж завоювати ліцензію на треті юнацькі олімпійські ігри, які пройдуть в Аргентині».

Джерело: ua.news.liga.net

Читати далі...