За підтримки Sport Life відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу

П'ятниця, 18 Травень, 2018

В першому фітнес-центрі з професійним бокс-клубом Sport Life Чернігівська 17 травня 2018 року відбулася офіційна прес-конференція керівників групи компаній Sport Life і Федерації України з кікбоксингу. Зазначимо, що Чемпіонат світу з кікбоксингу проходив в Україні вперше.

В ході прес-конференції медалісти збірної України з кікбоксингу поділились своїми враженнями від участі у чемпіонаті, розповіли свої плани на найближче майбутнє і провели відкрите тренування на професійному рингу фітнес-клубу.

«У цьому році Чемпіонат світу з кікбоксингу — це бездоганно організована спортивна подія. Ми підтримуємо спортивні змагання в Україні будь-якого рівня. Ми вважаємо, що спорт — це та річ, яка починається з дошкільних установах з фізкультури, триває в школі, в інституті, на подальшому трудовому шляху. І призводить до того результату, який ми бачимо сьогодні. Спортсмени — це обличчя країни, показник рівня її розвитку. Ми зі свого боку робимо все можливе, щоб проводити чемпіонати на максимально високому рівні. І ми продовжимо брати участь в будь-яких спортивних змаганнях і міжнародних подіях», — відмітив засновник групи компаній Sport Life Дмитро Єкімов.

Також Дмитро Єкімов розповів про плани щодо розвитку мережі фітнес-клубів Sport Life: «Наші плани дуже амбіційні, до 2020 року ми маємо намір розширити нашу мережу до 150 фітнес-клубів. На сьогоднішній день вже 57 клубів нашої мережі стали тренувально-змагальною базою для спортсменів — представників більше ніж 50 видів спорту. Зараз ми активно розвиваємо франчайзингову програму. Даємо людям обладнання, торгову марку, процедури, як управляти фітнес-клубом. Ми допомагаємо почати невеликий бізнес в невеликих містах. А наприкінці цього року починаємо лізингову програму, коли основні активи, які потрібні фітнес-клубу, ми будемо надавати людям в лізинг. Щоб фізкультура була не тільки частиною столичної картини або міста-мільйонника. Щоб вона була присутня в невеликих містах і давала молодим людям можливість себе проявити. Сотні тисяч людей відвідує наші фітнес-клуби. І ми раді, що змогли стартувати таку індустрію в Україні і досягти таких результатів».

Президент Федерації кікбоксингу України ISKA Олег Мандзюк наголосив: «Ми спільно із Міністерством молоді та спорту змогли провести та продемонструвати високі результати на цьогорічному чемпіонаті завдяки нашим партнерам, тренерам, а головне — завдяки молодим, абміційним та перспективним спортсменам! Наша команда — молода, але вона має чималий потенціал для того, щоб здобувати нові нагороди та долати свій професійний шлях без перешкод».

«Я вітаю Україну із такими високими результатами на Чемпіонаті світу з кікбоксингу. Дякую усім спортсменам та тренерам за вашу професійну підготовку, за вмотивованість, а головне — за яскраву боротьбу на змаганнях! У чемпіонаті взяли участь більше 300 спортсменів з 30 країн. Вони ділились з нами своїм захватом від нашої столиці, нашої країни. А телевізійні трансляції викликали ажіотаж у всіх країнах Європи та світу», — відзначив значні зусилля спортсменів Олег Мандзюк.

Важливість цих змагань для нашої країни відмітив і заступник міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович: «Чемпіонат світу з кікбоксингу вперше пройшов в Україні — і це не просто спортивна подія, це дуже важливий крок вперед у розвитку нашої держави. Також Україні випала унікальна можливість проявити себе на світовій арені як державі, здатній приймати на своїй території змагання світового рівня та демонструвати власні високі спортивні результати».

В ході прес-конференції відбулось важливе підписання Меморандуму про стратегічне співробітництво між групою компаній Sport Life та Федерацією кікбоксингу України ISKA.

Нагадаємо, за результатами змагань збірна України посіла перше загальнокомандне місце на Чемпіонаті світу з кікбоксингу, виборовши 47 золотих, 32 срібні та 22 бронзові медалі.

Джерело: segodnya.ua

Читати далі...