Чемпіонат Європи зі стрибків у воду вперше пройде в Україні

П'ятниця, 9 Червень, 2017

У кращому сучасному столичному Центрі спорту «Ліко», де розмістилися Федерація України зі стрибків у воду і фітнес-клуб Sport Life, відбувся престур, на якому показали, як проходить підготовка до чемпіонату Європи зі стрибків у воду. Дана подія викликала колосальний ажіотаж серед ЗМІ. Подію відвідали телеканали: СТБ, ICTV, Новий, 24 Ка-нал, 5 Канал, а також більше 10 інтернет та друкованих видань.

«Зараз Sport Life налічує 50 фітнес-клубів, ми плануємо зростання мережі до 100 фітнес-клубів в найближчі три роки, що можна буде всерйоз вважати колосальним внеском у розвиток спортивної інфраструктури держави і масове оздоровлення населення країни, — зазначив засновник групи компаній Sport Life, Дмитро Єкімов. — Кожен клуб має свою особливу фішку, вид спорту під який він був задуманий. У цьому клубі Sport Life Теремки ми приймаємо чемпіонат зі стрибків у воду. У Львові ми готові приймати чемпіонати по сквошу. У київському клубі на Чернігівській — чемпіонати з боксу і єдиноборств».

Єкімов також підкреслив: «Україна може пишатися проведенням чемпіонату Європи з футболу EURO 2012. В цьому році — блискучим проведенням Євробачення, а в понеділок розпочинається чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Саме це і формує позитивний імідж України на міжнародній арені».

«Українська збірна команда зі стрибків у воду входить до складу лідируючих спортивних команд Європи. У минулому році Федерація України зі стрибків у воду, яку я очолюю більше 15 років, за підтримки Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, звернулася до Європейської асоціації плавання (LEN) з пропозицією про можливість проведення чемпіонату Європи в Києві. Я вдячний нашим європейським колегам за виявлену високу довіру і надану можливість вперше провести даний чемпіонат в Україні», — сказав під час престуру, президент Федерації зі стрибків у воду, Ігор Лисов. — В цьому заході братимуть участь 23 європейські країни і 150 спортсменів, загальна делегація складе близько 300 осіб. Ми вже зустріли представників збірної Великобританії, Німеччини та Болгарії, і очікуємо учасників з інших країн. У свою чергу, компанія «Ліко-Холдинг», як ге-неральний партнер Федерації і чемпіонату Європи, забезпечить максимально комфортні і безпечні умови для всіх учасників змагань. Запрошую всіх на урочисте відкриття чемпіонату Європи зі стрибків у воду і змагання розпочнуться з 12 червня».

Також Ігор Лисов зазначив: «Потрібно розуміти, як соціально важливо прищепити лю-дям культуру займатися спортом і створити для цього необхідні умови. Таких людей, як Дмитро Єкімов, які внесли свою лепту в розвиток нашої країни і створення здорової нації, в формування майбутнього і формування іншої ідеології, можна перерахувати на пальцях. Сьогодні стало модно займатися спортом!»

Джерело: glavred.info

Читати далі...