Новий Sport Life в передмісті Києва — Петропавлівській Борщагівці

П'ятниця, 17 Лютий, 2017

Четвер, 16 лютого, 2017. У затишному та мальовничому передмісті Києва відкрився фітнес-клуб Sport Life. Клуб розташувався в ТРЦ «Аметист Молл», в першому і єдиному ТРЦ в центрі самої Петропавлівської Борщагівки.

Це перший повномасштабний фітнес-клуб в передмісті Києва. Унікальний дизайн, досить світла і вільного простору. На 2500 м² розташовані: просторий тренажерний зал, 3 студії для групових програм, ультрасучасний 25-ти метровий басейн, дитячий басейн і басейн для грудничкового плавання. До послуг клієнтів клубу також банний комплекс з російською лазнею, римською парною, фінською сауною, джакузі та масажні кабінети. Унікальне розташування клубу в передмісті Києва робить його ідеальним місцем для результативних тренувань і повноцінного відпочинку. Перебуваючи в клубі, батьки зможуть віддавати дітей на заняття в дитячий клуб «Спортлайфік».

Коментуючи відкриття фітнес-клубу Sport Life Петропавлівська Борщагівка, віце-президент групи компаній Sport Life Артем Мизь зазначив: «У найближчих планах Sport Life — розвиток мережі в передмістях Києва. Адже прагнення людей до здорового способу життя активно зростає і тепер послуги мережі фітнес-клубів Sport Life актуальні не тільки в столиці, а й за її околицями. Плануємо відкривати повномасштабні комплекси в таких населених пунктах, як Вишневе, Гатне, Ірпінь, Вишгород, Бориспіль, Васильків, Чабани, адже всі вони стрімко розвиваються і активно забудовуються житловими комплексами, а наявність фітнес-клубу буде мати значний вплив на розвиток їх структури, поліпшить комфортне проживання населення ».

Солідарний з такою думкою і голова сільської ради Петропавлівської Борщагівки Олексій Кодебскій, який, зокрема, сказав: «Безумовно, відкриття сучасного фітнес-комплексу такого високого рівня в нашому районі — це величезна подія для жителів Петропавлівської Борщагівки. Адже фітнес-клуб Sport Life — це перший дійсно найбільший фітнес-клуб з повноформатної аквазоною в нашому селі. Дуже радує те, що тепер спектр фітнес-послуг і великий вибір SPA-процедур став доступний і нам теж ». Олексій Кодебскій особисто випробував тренажери і перевірив свої сили під час прес-конференції.

Наявність фітнес-клубу Sport Life виводить передмістя столиці — Петропавловську Борщагівку на новий рівень комфортного проживання та здорового способу життя!

Джерело: korrespondent.net

Читати далі...