Sport Life відкриває свій 25-й клуб в Києві

Середа, 8 Лютий, 2017

Мережа фітнес-клубів №1 в Україні стає новим оператором фітнес-центру «Фітнес Блокбастер»

Найбільший в Україні фітнес-оператор — мережа фітнес-клубів Sport Life відкриває свій 25-й клуб в Києві. Цього разу мережа фітнес-клубів №1 в Україні стає новим оператором фітнес-клубу в РЦ «Блокбастер», розташованому на Оболоні. 

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив керуючий РЦ «Блокбастер» Олексій Романець, де знаходиться фітнес-центр: «Керівництво РЦ прийняло рішення про співпрацю з мережею фітнес-клубів Sport Life, яка відтепер буде нашим оператором».

Олексій Романець особливо підкреслив: «З точки зору відвідуваності РЦ «Блокбастер» має певну складність, оскільки це комплекс вихідного дня. Фітнес допомагає дозаповнити комплекс в будні дні вранці та ввечері, коли люди займаються спортом і тим самим генерують потік».

Так само він зазначив: «На жаль, витрати на утримання фітнес-центру ростуть і зростання витрат на даний момент перевищує зростання доходів, оскільки стрибок цін на комунальні послуги знижує купівельну спроможність населення, яка є основним двигуном торгівлі. Рентабельність страждає і доводиться постійно застосовувати методи з енергозаощадження. Поспілкувавшись з фахівцями компанії Sport Life, приємно усвідомлювати що з питань енергоефективності та енергозаощадження ми маємо справу з професіоналами в цій справі. Sport Life — лідер ринку фітнес-індустрії і на сьогоднішній день складно знайти більш кваліфіковану компанію, яка змогла б керувати клубом краще».

За інформацією директора з маркетингу мережі фітнес-клубів Sport Life Олександри Писанко, яка також була присутня на прес-конференції, Sport Life дійсно має величезний досвід оперування фітнес-клубами, тому було прийнято рішення прийняти «Фітнес Блокбастер» до своєї мережі. Майбутній клуб Sport Life стає клубом формату Lux & SPA.

Представниця Sport Life також повідомила: «Власники клієнтських абонементів «Фітнес Блокбастер» зможуть відвідувати будь-який з 50 клубів мережі в Україні, 24 з яких — в столиці, і 26 — в регіонах. Мережеві переваги очевидні: це не тільки можливість відвідувати клуб в найбільш зручному районі міста, а й вибір серед переваг різних клубів від обладнаних згідно з сучасними вимогами тренажерних залів з ексклюзивними кардіотеатрами, силовими і вантажно-блочними тренажерами, зон стретчинга, групових студій і студій cайкла до кращих сквош-кортів, лаунж-зон та SPA-центрів». Було відзначено, що з 1 лютого у «Фітнес Блокбастер» проходить модернізація і глобальна реконструкція: будуть розширені тренажерний зал, студії групових програм. Буде оновлено парк тренажерного обладнання на найсучасніше від кращих американських виробників, в т. ч. — кращі кардіо, силові і вантажно-блочні тренажери. Модернізується система очищення води басейнів, яка буде проходити в 5 етапів знезараження озоном та ультрафіолетом. Будуть добудовані 2 сквош-корти, збудована нова лаунж-зона, проведені ре-дизайни студій та дитячого клубу, замінена система вентиляції. 

Наприкінці прес-конференції був підписаний двосторонній Меморандум про стратегічну співпрацю для популяризації фітнесу та здорового способу життя.

Джерело: news.liga.net

Читати далі...