40 клубів в Україні! Нова перемога Sport Life!

Ссылающиеся новости

П'ятниця, 23 Жовтень, 2015

Новий спортивний комплекс в Запоріжжі став першим в місті і 40-м в Україні! 22 жовтня відбулося урочисте відкриття фітнес-клуба на Нікопольському шосе.

Клуб Sport Life став першим спортивним центром в місті, який надає широкий спектр послуг такого високого рівня. «Для нас не має значення, де розташований клуб: у Києві чи в Харкові. Персонал проходить навчання за однією програмою, стажується в клубах столиці. Тренажери та інше устаткування у всіх клубах мережі одне й те саме. Це дає нам право стверджувати, що рівень сервісу в нашій мережі знаходиться на єдиному високому рівні», — говорить Подрезова Тетяна, фітнес-директор мережі Sport Life.

Окрім фітнесу високого рівня, клієнти Sport Life Запоріжжя мають доступ до тренувань в усіх містах України, де є клуби мережі. Отже, відрядження, відпустка, подорож тепер не привід припиняти тренування! Такі відчутні бонуси пояснюються перевагами великого мережевого оператора.

Після урочистої церемонії перерізання стрічки, гості свята побували на екскурсії в клубі, а потім на відкритому тренуванні Запорізької федерації плавання. Юні спортсмени високо оцінили якість тренувальної бази.

«Клуби Sport Life — це не тільки місця для тренувань. Їх можна розглядати як повноцінні місця сімейного дозвілля. Кожен член сім'ї може знайти тут заняття собі до душі. Влітку тут буде функціонувати повноцінний аква-комплекс з відкритими басейнами», — ділиться Дмитро Музичук, керівник відділу продажів Sport Life Запоріжжя.

Джерело: korrespondent.net

Читати далі...