У Чернівцях з'явиться величезний спортивний комплекс

Середа, 25 Червень, 2014

Це буде перший проект в рамках стратегічної співпраці компаній Град Інвест та Sport Life.

Ультрасучасний фізкультурно-оздоровчий комплекс включатиме в себе: спортивний басейн 25 м, величезний тренажерний зал, укомплектований новітнім американським обладнанням, 5 залів для занять йогою, аеробикою і танцями. Також новобудова буде включати в себе дитячий спортивний комплекс з басейнами і заняттями для дітей від 0 до 14 років.

Комплекс буде розташований в самому центрі Чернівців на вул. Героїв Майдану (біля ТРЦ Майдан).Його зможуть відвідувати більш ніж 10 000 мешканці в Чернівців, а також їхні діти. Він стане тренувальною базою для місцевих спортивних Федерацій і команд. Його пропускна здатність дозволить щорічно проводити більш ніж 50 спортивних змагань, в т.ч. дитячих.

Як зазначив Володимир Руснак, директор з розвитку компанії Град Інвест:

«При будівництві спортивного комплексу будуть використані найкращі матеріали та найсучасніші технології. Цей проект був розроблений провідними творчими майстернями США і є типовим проектом міжнародної мережі фітнес-клубів Sport Life. До виконання підрядних робіт будуть залучені місцеві організації на умовах тендера, який буде оголошено найближчим часом. Загальна вартість проекту складатиме понад 35 млн грн».

У свою чергу, Олександр Степанов, генеральний директор Sport Life Development, додав:

«Новий Sport Life в Чернівцях — це вже 42-й спортивний комплекс нашої мережі. Це буде один з найкращих спортивних закладів України. Додатковою перевагою для наших майбутніх гостей буде можливість відвідування ще й інших наших клубів у будь-якому місті нашої країни. І ми дякуємо нашим партнерам — Град Інвест, а також депутатам міської ради за підтримку цього проекту. Вже починаючи з 2015 року, в Чернівцях почнеться масова популяризація здорового способу життя та залучення всіх верств населення, особливо дітей, до спорту».

Джерело: mirkvartir.ua

Читати далі...