Sport Life привернув значні інвестиції з США

Четвер, 24 Квітень, 2014

У ІНТЕРФАКС-Україна відбулася прес-конференція Роба Мазрі, президента EMERGIN VENTURES Inc ., і Дмитра Єкимова, засновника групи компаній Sport Life, про подальший розвиток мережі в Україні.

Роб Мазрі, зокрема, заявив:

— Ми ні в якому разі не змінюємо своїх планів, не дивлячись ні на які ні політичні, ні економічні кризи в Україні. Як бачите, заплановані будівництва йдуть. Криза якщо і торкнеться нашого бізнесу, то в останню чергу і незначно, тому що ми, нагадаю, компанія з американськими інвестиціями. Крім того, свої інвестиційні плани в Україні ми також не змінюємо. Нагадаю наші плани: до кінця 2015 року мережа Sport Life налічуватиме 56 спортивних комплексів, в яких зможуть займатися понад 300 тисяч українців. Знаєте, я вірю, що у України світле фітнес-майбутнє. Наведу трохи статистики: у США фітнесом займається близько 17 % населення. У т.ч. в Нью -Йорку на 1 жителя припадає практично 1 м² фітнесу на людину! У Києві ж поки що — тільки 0,15 м² фітнесу на людину. Хоча, якщо трохи озирнутися в минуле, то ще рік тому фітнесом займався лише 1 % населення, а сьогодні — вже 2,5% ! Тому, як ми бачимо, в України хороший потенціал і ми їм обов'язково скористаємося!

У свою чергу, засновник групи компаній Sport Life Дмитро Єкімов зазначив наступне:

— У кризу українці завжди розуміють що здоровий спосіб життя фундаментально дешевше. Нічні клуби, ресторани, лікування, зрештою — істотно дорожче. Тому, хочу відзначити, що за останні місяці відвідуваність наших клубів не тільки не впала, а й зросла на 30-35%.

Що стосується сьогоднішньої ситуації в Україні, то я як не бачив, так і не бачу серйозних загроз для нашого бізнесу. Адже у нас немає кредитів в українських банках, ми росли на інвестиційні кошти, у нас відсутні прив'язки до долару, до інших ризиків ... Хочу сказати, що вчора ми відкрили новий клуб у Дніпропетровську. Минулого тижня було відкрито новий величезний клуб в Одесі. Це тисячі квадратних метрів. Це можливість ще для десятків тисяч українців вести здоровий спосіб життя. Це я підводжу до того, що все заплановане буде зроблено.

Після прес-конференції інвестори компанії відправилися в Палац спорту Sport Life Троєщина вітати юних переможців та учасників дитячих змагань, які регулярно проводяться на базі спорткомплексів компанії.

Джерело: news.online.ua

Читати далі...