Українці масово пішли до Sport Life!

Дата, время
Понеділок, 1 Червень, 2020

Період ізоляції надихнув ще більшу кількість людей на заняття спортом. Тому великий ажіотаж відвідувачів та клієнтів при вході, продемонстрував бажання підтримувати свою активність та займатися спортом.

Як коментує віце-президент по сервісу ГК Sport Life Маргарита Годун: «Компанія виконує всі рекомендації МОЗ та ВОЗ задля безпеки наших клієнтів. В свою чергу, просимо і наших клієнтів дотримуватися всіх рекомендацій. Важливо щоб всі наші клієнти приходили лише з гарним самопочуттям, дотримувались дистанції та користувались антисептичними засобами.  Ми розуміємо сьогоднішню ситуацію, тому ми можемо запропонувати лише антикризові ціни для наших клієнтів. Для всіх бажаючих почати своє активне життя, ми можемо запропонувати чудові умови для покупки абонементів».

На разі відкриті всі клуби Києва та передмістя, а також більшість регіональних клубів.

Відкриття клубів та їх діяльність здійснюється згідно Постанови КМУ № 392, відповідного рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та з дотриманням обов’язкових протиепідемічних заходів, затверджених Постановою № 20 від 09.05.2020, Постановою №28 Головного державного санітарного лікаря України від 26.05.2020.

Докладніше про виконання норм, заходи безпеки та відповіді на найбільш часті запитання з приводу роботи: sportlife.ua/we-are-open

 

 

 
Читати далі...