У Києві пройшли масштабні змагання з плавання та акватлону

Дата, время
Понеділок, 18 Червень, 2018

16 червня в Києві за підтримки мережі фітнес-клубів Sport Life відбулися масштабні змагання Race Nation Aquathlon і Nation Swim. У цьому році понад 400 спортсменів долали різні дистанції на відкритій воді і брали участь в змішаному змаганні по акватлону на Русанівській набережній.

Організатори Гонки Нації в змаганнях з плавання підготували дистанції на 500 м, 1 000 м і 2 000 м, розраховані, як на витривалих професіоналів, так і просто на любителів плавання, які вперше вирішили кинути виклик водній стихії.

 За результатами змагань Nation Swim перше місце в запливі на 1 км серед чоловіків здобув Єгор Рубанский. Друге місце виборов Богдан Кузьменчук, а третє — Денис Завгородній. Серед жінок першою цю дистанцію подолала Юлія Чумак. Також в трійці переможців — Олександра Кузьменко та Марина Семак.

У більш складному запливі на 2 км серед чоловіків головним переможцем став В'ячеслав Семгайкін. Другим у відкритій воді фінішував Котвицький Роман. Третім став спортсмен Кобижча Михайло.

У групі жінок найшвидшою і найвитривалішою виявилася Анна Пасічник. Срібло завоювала Анастасія Панькова, а бронза — у Євгенії Масюк.

У Race Nation Aquathlon атлети випробовували себе в двох дисциплінах, послідовно долаючи дистанції з плавання і бігу.

Головним переможцем серед чоловіків на дистанції Standard-500, яка складалася з 500 м плавання і 3 км бігу, став Віталій Коваль. А серед жінок в цій дистанції перше місце посіла Ірина Саченко.

Друга дистанція Standard —1000 включала 1000 м плавання і 10 км бігу, і розрахована була на більш витривалих учасників. У цій дистанції першими в своїх категоріях фінішували — Олександр Хадіков та Анастасія Романець.

Цей спортивний захід від Race Nation дав можливість учасникам випробувати свої сили і подарував незабутні враження. Всі переможці були нагороджені пам'ятними медалями та призами від партнерів заходу. Наступні запливи відбудуться 19 серпня в Одесі і 2 вересня в Тернополі.

Читати далі...

Ми передзвонимо вам!