Українська збірна стала кращою на Чемпіонаті світу з кікбоксингу!

Дата, время
Четвер, 17 Травень, 2018

17 травня в першому фітнес-центрі із професійним бокс-клубом Sport Life Чернігівська відбулась офіційна прес-конференція керівників групи компаній Sport Life та Федерації України з кікбоксингу. У конференції, присвяченій підсумкам Чемпіонату світу з кікбоксингу, взяли участь національні телевізійні ЗМІ: 5 канал, 24 канал, СТБ, Новий канал, ICTV, а також провідні друковані та Інтернет видання.

Нагадаємо, що Чемпіонат світу із кікбоксингу відбувався в Україні вперше! Ідея провести цю спортивну подію в Україні була підтримана на засіданні Раді директорів міжнародної організації ISKA в грудні 2017 року в Парижі. Змагання проходили з 2 по 6 травня у столичному Міжнародному виставковому центрі.

«Цьогорічний Чемпіонат світу з кікбоксингу — це бездоганно організована спортивна подія! Ми підтримуємо спортивні змагання в Україні будь-якого рівня. Ми вважаємо, що спорт — це та річ, яка починається в дошкільних установах з фізкультури, продовжується в школі, в інституті, на подальшому трудовому шляху. І призводить до того результату, який ми бачимо сьогодні. Спортсмени — це обличчя країни, показник рівня її розвитку! Дуже важливо те, як нас бачить світ. І ні в якому разі не можна це недооцінювати. Ми зі свого боку робимо все можливе, щоб проводити чемпіонати на максимально високому рівні. І ми продовжимо брати участь в будь-яких спортивних змаганнях і міжнародних подіях,» — зазначив засновник групи компаній Sport Life Дмитро Єкімов. — «Хочу нагадати, що у нас незабаром відбудеться Чемпіонат світу серед юніорів зі стрибків у воду. За всю незалежність України ми побудували перший басейн міжнародного рівня. І я бачив людей, європейських суддів, чиновників, які приїжджали до нас, і захоплювалися, що таке може бути. Ми раді, що можемо зробити внесок у розвиток країни. Ми раді, що присутні не тільки в Києві. Талановиті люди народжуються всюди І ми маємо можливість їм допомогти, допомогти виростити їм себе».

Дмитро Єкімов також поділився із учасниками прес-конференції планами розвитку мережі фітнес-клубів Sport Life:

«Наші плани дуже амбіційні, ми до 2020 року маємо намір розширити нашу мережу до 150 фітнес-клубів. На сьогоднішній день вже 57 клубів нашої мережі стали тренувально-змагальною базою для спортсменів-представників більш ніж 50 видів спорту. Зараз ми активно розвиваємо франчайзингову програму. Даємо людям обладнання, торгову марку, процедури, як управляти фітнес-клубом. Ми допомагаємо розпочати невеликий бізнес в невеликих містах. А з кінця цього року починаємо лізингову програму, коли основні активи, які потрібні фітнес-клубу, ми будемо надавати людям в лізинг. Щоб фізкультура була не тільки частиною столичної картини або міста-мільйонника. Щоб вона була присутня в невеликих містах і давала молодим людям можливість себе проявити. Ми продовжуємо розвиватися, компанії вже 11 років! Сотні тисяч людей відвідує наші фітнес-клуби. І ми раді, що змогли стартонути таку індустрію в Україні і досягнути таких результатів».

«Ми спільно із Міністерством молоді та спорту змогли провести та продемонструвати високі результати на цьогорічному Чемпіонаті завдяки нашим партнерам, тренерам, а головне — завдяки молодим, абміційним та перспективним спортсменам! Наша команда — молода, але вона має чималий потенціал для того, щоб здобувати нові нагороди та долати свій професійний шлях без перешкод.» — зазначив Олег Мандзюк, президент Федерації кікбоксингу України «ISKA».

Пан Олег також відзначив неабиякі старання спортсменів: «Я вітаю Україну із такими високими результатами на Чемпіонаті світу із кікбоксингу. Дякую усім спортсменам та тренерам за вашу професійну підготовку, за вмотивованість, а головне — за яскраву боротьбу на змаганнях! У Чемпіонаті взяли участь більше 300 спортсменів із 30 країн. Вони ділились із нами своїм захватом від нашої столиці, нашої країни. А телевізійні трансляції викликали ажіотаж у всіх країна Європи та світу!»

Замісник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович наголосив на важливості цих змагань для нашої країни: «Чемпіонат світу з кікбоксингу вперше пройшов в Україні — і це не просто спортивна подія, це дуже важливий крок вперед у розвитку нашої держави. Також Україні випала унікальна можливість проявити себе на світовій арені, як державі, здатній приймати на своїй території змагання світового рівня та демонструвати власні високі спортивні результати.» — зазначив Ярослав Войтович.

В ході прес-конференції медалісти збірної України з кікбоксингу поділились своїми враженнями від участі у чемпіонаті, розповіли свої плани на найближче майбутнє, а також провели відкрите тренування на професійному рингу фітнес-клубу.

За результатами змагань Україна посіла 1 загальнокомандне місце на Чемпіонаті світу із кікбоксингу, виборовши 47 золотих, 32 срібні та 22 бронзові медалі.

Читати далі...