Sport Life виступив партнером конкурсу «Міс Одеса Всесвітня — 2018»!

Дата, время
П'ятниця, 8 Грудень, 2017

8 грудня в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбувся фінал щорічного конкурсу «Міс Одеса Всесвітня — 2018». У конкурсі могли брати участь всі бажаючі красуні з різних країн світу, головна умова — бути одеситкою за походженням. У цьому році за звання найчарівнішої одеситки цілого всесвіту змагалася 21 дівчина у віці до 27 років. Учасниці прибули на конкурс з Ізраїлю, Угорщини, Молдови, Румунії та навіть африканської Гани.

Олена Орлова, співорганізатор конкурсу відмітила: «Основна вимога — одеське коріння. Можна було подивитися у себе в родоводі. Будь-який житель землі на якусь долю є одеситом, тому знайти учасниць було нескладно».

Одним з партнерів «Міс Одеса Всесвітня — 2018» стала всеукраїнська мережа фітнес-клубів Sport Life. У журі конкурсу був запрошений Костянтин Дедищев, віце-президент групи компаній Sport Life.

Костянтин Дедищев наголосив на важливості підтримки подібних заходів: «Сам по собі фітнес — це поєднання спорту, фізичної культури та індустрії краси та здоров'я. Тому Sport Life щорічно проводить і підтримує більше 500 різних заходів. Це не тільки чемпіонати з футболу, баскетболу або плавання, а й конкурси краси, це є профільною діяльністю».

На цьому святі краси, всі конкурсантки вразили своєю жіночністю, граціозністю і талантами. А головний титул Міс Одеса — 2018 і корону першої красуні міста завоювала Вероніка Шувалова.

Завершився вечір урочистою церемонією нагородження та виступом відомих артистів української і зарубіжної сцени: Тіни Кароль, Онуки і Карла Фрієрсона. Для всіх учасниць конкурсу мережа фітнес-клубів Sport Life підготувала подарунки — річні абонементи, щоб завжди підтримувати хорошу форму і красу.

Читати далі...

Ми передзвонимо вам!