Серед чоловічих команд відбувся I етап відкритого чемпіонату з пляжного волейболу «Столичний» 2017

Дата, время
Понеділок, 12 Червень, 2017

З 9 по 11 червня на майданчиках спортивно-оздоровчого комплексу «Free Gen Beach Club», який знаходиться на території Екстрім-парку, за підтримки Sport Life відбувся перший етап відкритого чемпіонату з пляжного волейболу «Столичний» 2017 серед чоловічих команд, який проходив в рамках аматорського чемпіонату України 2017 року. Організатором чемпіонату виступила Українська конфедерація волейболу.

У турнірі змагалося 40 команд, які представляли різні міста України — Київ, Біла Церква, Українка, Чернігів, Черкаси, Краматорськ, Костянтинівка і Вінниця. Рівень кожного турніру чемпіонату досить сильний і представницький. Серед учасників змагань — майстри спорту міжнародного класу, кілька майстрів спорту з пляжного волейболу та багато кандидатів в майстри спорту.

На цьому етапі серед чоловічих команд у фіналі головними переможцями стали Булатецький Максим і Романенко Роман. Срібні медалі дісталися команді, в якій грали чемпіони 2012 і 2013 року — Левковець Андрій / Щекота Дмитро. Бронзу вибороли представники дефлімпійської збірної України — Кошкаров Антон / Цапкаленко Микола.

Вітаємо спортсменів та вболівальників з видовищними турнірами в пляжному волейболі! Наступний турнір 1-го етапу відкритого чемпіонату «Столичний» серед жіночих команд відбудеться 17-18 червня в спортивному комплексі «Free Gen Beach Club» на території Екстрім-парку, який знаходиться в парку Дружби Народів.

Читати далі...

Ми передзвонимо вам!