Sport Life підтримав Суперфінал Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту 2017!

Дата, время
Понеділок, 29 Травень, 2017

28 травня в День Києва за підтримки мережі фітнес-клубів Sport Life на Хрещатику завершився Чемпіонат міста Києва з сімейного спорту 2017, в якому взяло участь понад 500 київських сімей. У Суперфіналі за звання абсолютного чемпіона і титул «Найспортивніша сім'я міста Києва 2017» боролися 20 найспортивніших родин, які раніше перемогли у відбіркових районних змаганнях Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту.

Всі сім'ї дуже ретельно підготувалися до фінальних змагань. Майже кожна родина прийшла на змагання у своїй яскравій ексклюзивної формі з написами назви своєї команди, прізвища та девізу. Багато команд навіть придумали індивідуальні сімейні логотипи.

На параді представлення команд, сім'ї виходили з табличками своїх районів, тому що вони представляли не тільки себе, а й честь свого району. Тому спортивна боротьба була дуже запеклою. Майже 10 сімей до останнього претендували на 1-е місце. Але в цей день більше пощастило родині Зузанських, яка у фінальній естафеті в дуже напруженій боротьбі виборола звання абсолютного чемпіона. 2-е місце посіла родина Гончарук, а 3-е місце завоювала сім'я Дротвінських.

Вітаємо переможців та дякуємо за прекрасний приклад сімейних стосунків та справжніх цінностей!

Читати далі...

Ми передзвонимо вам!