Sport Life взяв участь в «RETAIL & DEVELOPMENT BUSINESS EXPO — 2017»

Дата, время
Четвер, 6 Квітень, 2017

6-7 квітня 2017 року Києві в НСК «Олімпійський» пройшла перша в Україні Міжнародна виставка рітейлу та девелопменту «RETAIL & DEVELOPMENT BUSINESS EXPO — 2017».

Виставка зібрала лідерів ринку комерційної нерухомості з більш, ніж 11 країн світу, в тому числі: з Франції, Німеччини, Швеції, Польщі, Туреччини та багатьох інших. Тут були власники і топ-менеджери компаній сфери роздрібної торгівлі, управляючих компаній ТРЦ, а також підприємств, які пропонують ефективні рішення для рітейлу та девелопменту. Формат заходу передбачав роботу експозони і тематичні конференції за участю провідних фахівців галузі.

Група компаній Sport Life, як лідер ринку фітнес-послуг України, також взяла участь в RDBExpo-2017.

Головна мета Sport Life - зробити фітнес доступним кожному, а здоровий спосіб життя — нормою повсякденності українців. На сьогодні мережа фітнес-клубів Sport Life включає: 100 ультрасучасних басейнів і SPA-зони, 150 висококласних тренажерних залів, 180 студій групових занять та дитячі клуби. Все необхідне для прихильників здорового способу життя.

Співпраця з новими партнерами — це ще один важливий крок до реалізації основної мети компанії. Також компанія планує розвивати власну мережу в Польщі, Угорщині та інших країнах Європи.

«Сьогодні сім'я фітнес-клубів Sport Life — це 54 об'єкти, які працюють в 15 містах України. До 2020 року ми плануємо довести їх кількість до 100. Таким чином, нам необхідно запроектувати, створити і здати в експлуатацію 230 000 квадратних метрів фітнесу за найближчі три роки. Ми шукаємо партнерів.», — повідомив віце-президент з розвитку мережі Sport Life Артем Мізь.

Перша в Україні Міжнародна виставка рітейлу і девелопменту RDBExpo-2017 дала можливість учасникам предметно обговорити майбутню співпрацю, познайомитися з новаціями на ринку і дізнатися про кращі рішення для бізнесу.

Читати далі...