Sport Life і Українська футбольна Прем'єр-ліга підписали Меморандум про стратегічну співпрацю

Дата, время
Середа, 19 Квітень, 2017

19 квітня 2017 року в НСК «Олімпійський» відбулася прес-конференція з нагоди підписання Меморандуму про співпрацю між мережею фітнес-клубів Sport Life і Української Прем'єр-Лігою. Метою укладення цього Меморандуму стала популяризація спорту і зокрема футболу.

Як зазначив засновник групи компаній Sport Life Дмитро Єкімов: «На сьогодняшній день Sport Life є лідером в спортивно-оздоровчий галузі. З самого початку діяльності наша компанія займається як підтримкою спорту, так і популяризацією здорового способу життя. Ми вважаємо за честь розпочати співробітництво з Українською Прем'єр-Лігою. Адже разом ми будемо докладати зусиль для того, щоб кожен громадянин України сповідував цінності здорового і активного способу життя. Для нас важливі соціальні проекти, наприклад, підтримка дитячого спорту. Будь-які спільні акції з УПЛ ми розцінюємо як просування футболу в Україні та залучення українців до активного способу життя. Ми готові до тривалої співпраці з УПЛ. Впевнені, що воно буде плідним і піде на користь країні та її громадянам!».

Президент УПЛ Володимир Генінсон зі свого боку додав: «Ми раді, що наші інтереси збіглися з інтересами Sport Life. Перш за все, тому, що компанія Sport Life пропагує здоровий спосіб життя, а УПЛ підтримує такі починання. Віримо, наша співпраця зі Sport Life буде довгою і плідною, разом ми будемо робити добрі справи для вітчизняного спорту».

Під час прес-конференції засновник Sport Life Дмитро Єкімов і Президент УПЛ Володимир Генінсон також оголосили про старт перших спільних заходів з популяризації здорового способу життя та спорту.

За інформацією Володимира Генінсона вже заплановано проведення аматорського фан-чемпіонату з футболу для дітей і підлітків, який відбудеться в тих регіонах України, де є клуби УПЛ. Ще однією з акцій стане конкурс «Міс УПЛ», який пройде в мережі Sport Life. За результатами фотоконкурсу експертне журі, серед яких будуть тренера, футболісти і просто поціновувачі жіночої краси, вибере 12 прекрасних переможниць. Дівчата стануть «особами» річного календаря УПЛ, який буде представлений на Суперкубку України-2017.

Підписаний Меморандум про співпрацю по праву можна вважати символом продовження добрих справ для українського спорту. Активне залучення громадян України до спортивних і футбольних подій найвищого рівня допоможе сформувати у підростаючого покоління системи цінностей здорового способу життя та спортивного розвитку.

Читати далі...