Sport Life відкриє для Харкова нову епоху фітнесу

Дата, время
Четвер, 26 Лютий, 2009
Sport Life відкриє для Харкова нову епоху фітнесу

Група компаній Sport Life і компанія «Спорт-Сервіс» підписали франчайзинговий договір про відкриття в Харкові першого клубу Sport Life.Обсяг інвестицій в проект складе 5 млн. Доларів.

У церемонії підписання інвестиційного договору взяли участь засновник групи компаній Sport Life Дмитро Єкімов, глава директорату Асоціації франчайзингу України Андрій Кривонос, директор з розвитку групи компаній Sport Life Олександр Степанов, директор ТОВ «Спорт-Сервіс» Максим Величко (м. Харків).

— Я з упевненістю можу говорити, — заявив Дмитро Єкімов, — що з точки зору управління наша мережа клубів — номер 1 в Україні. Адже такі поняття, як стратегічне управління мережею фітнес-клубів, системи мотивації персоналу, стратегія продажів — поки малознайомі поняття для фітнес-індустрії в Україні. Завдяки нашій франчайзинговою програмою ми зможемо закласти основи стандартів фітнес індустрії для всієї України — як з точки зору менеджменту, так і сервісу.

За задумом, механізм франчайзингу дозволить інвестувати і створить умови для ефективного вкладення коштів в спортивну інфраструктуру країни. У Sport Life кажуть, що готові поділитися світовим досвідом ефективного бізнесу спортивно-оздoровітельних послуг і допомогти розвивати цей бізнес в Україні.

Підписання договору — новий етап у розвитку компанії вже має в Києві спорт-клуб світового рівня. В даний час Sport Life готує до відкриття свій другий за рахунком клуб в Харківському районі столиці. Його площа становить понад 5 000 кв. метрів. Тут розмістилися просторий тренажерний зал з професійним силовим і кардіообладнання останнього покоління, 2 зали групових програм і персонального тренінгу, дитяча кімната, розкішна аква-зона з басейном олімпійського стандарту, масажні кабінети, зона відпочинку і релаксації, суші-бар. Крім цього, клієнти Sport Life можуть користуватися саунами, джакузі, солярієм, для них також відкритий СПА-салон і ресторанний комплекс.

Крім повного набору послуг, який задовольнить вимоги найвибагливіших клієнтів, клуб гарантує першокласний сервіс, який відповідає стандартам Sport Life. До того ж, переваги членства в мережевому клубі очевидні — всі власники клубних карт Sport Life отримають можливість не переривати заняття і відвідувати клуби мережі в зручних для них районах столиці.

Читати далі...

Ми передзвонимо вам!