Sport Life — спортивний партнер «Інтер Beach Soccer Ukraine Open»

Дата, время
Середа, 26 Серпень, 2009
Sport Life — спортивний партнер «Інтер Beach Soccer Ukraine Open»

Пляжний футбол — це завжди свято сонця, піску, засмаглих тіл і гарячої боротьби!

З 18 по 23 серпня в столичному Гідропарку на пляжі «Венеція» пройшов грандіозний Фестиваль пляжного футболу «Інтер Beach Soccer Ukraine Open» за підтримки телеканалу «Інтер» і спортивного партнера заходу мережі фітнес-клубів Sport Life.

Чемпіонат України з пляжного футболу проводиться вже увосьме. Причому перемогу в ньому поки святкували лише київські клуби. У 2002 році титул здобув колектив «Лотто», в 2003 і 2006 роках не було рівних «Майндшер», в 2004, 2005 і 2007 роках «золото» вигравала «Нова Ера», у 2008 році перемогу здобула команда «БРР», ну а нині пальма першості дісталася знову команді «Майндшер».

Крім традиційної фінальної частини чемпіонату України з пляжного футболу, в якій брали участь 12 команд, відбулися також незабутні гри дитячого турніру «Юна зірка», аматорського турніру серед представників мас-медіа на «Кубок журналіста», ігри серед зірок шоу-бізнесу «Stars cup» і турнір модельних агентств «Fashion cup». Було цікаво спостерігати, як зірки шоу-бізнесу та дівчата-моделі, пожертвувавши манікюром і залишивши вдома підбори зі спортивним азартом боролися за шкіряний м'яч. Всі ігри були захоплюючими, видовищними і несхожими одна на іншу.

Найактивніші вболівальники, які завзято вболівали за своїх кумирів і не пропустили жодного турнірного матчу, отримали в подарунок абонементи у фітнес-клуб Sport Life.

Читати далі...

Ми передзвонимо вам!