Вечірка на честь відкриття Sport Life Fitness De Lux

Дата, время
Понеділок, 14 Грудень, 2009
Вечірка на честь відкриття Sport Life Fitness De Lux

12 грудня в новому фітнес-клубі Sport Life Fitness De Lux на Печерську була яскрава вечірка, приурочена відкриттю флагмана мережі. Гарний настрій гостям дарували резиденти українського Comedy Club Олександр Педан і Сергій Притула, а також чарівна Ольга Фреймут.

Лічені хвилини і засновник групи компаній Sport Life Дмитро Єкімов разом із заступником генерального директора девелоперсько-будівельної компанії ТММ Олексієм Говоровим перерізали червону стрічку!

Програма вечора приємно здивувала всіх. Захоплююче шоу на воді у виконанні акробатів цирку «Кобзов» (режисер-постановник М. Ремнева) не залишило байдужим нікого. Найазартніші гості «грали» у рулетку і блек-джек, обмінюючи валюту з портретом Дмитра Екимова на фішки.

Серед присутніх знайшлися і ті, хто активно брав участі в конкурсах в басейні. Переможці отримували в подарунок сертифікати на найпопулярніші послуги в фітнес клубі.

Захоплення і захват у гостей викликали виступи творчого дуету Олени Шоптенко та Дмитра Дігусар, квартету електронної музики Раssion і власниці спеціального призу від Алли Пугачової конкурсу «Нова хвиля-2009» Міли Нітіч.

Читати далі...

Ми передзвонимо вам!