Sport Life на Петрівці чекає глобальна реконструкція

Дата, время
Середа, 29 Грудень, 2010
Sport Life на Петрівці чекає глобальна реконструкція

Про це заявив журналістам на прес-конференції засновник Групи компаній Sport Life Дмитро Єкімов. Він також повідомив про намір інвестувати близько $ 2,5 млн. В реконструкцію діючого в Києві фітнес-клубу Sport Life, розташованого в ТЦ Plasma на Петрівці.

В рамках реконструкції фітнес-клубу заплановано збільшення його площі на 1,5-2 тис. м². Дмитро Єкімов заявив, що в найкоротші терміни буде побудований басейн, який відповідає всім світовим стандартам і вимогам. На території такого басейну можна буде проводити змагання не тільки на рівні міста і країни, а й на міжнародному.

Також буде відкрита велика студія для занять боксом на професійному рівні. Вперше в Києві буде відкрито великий жіночий тренажерний зал на окремому поверсі фітнес-клубу. Після реконструкції фітнес-клубу його площа буде більше 7 000 м².

При цьому Дмитро Єкімов зазначив, що реконструкція клубу буде здійснюватися паралельно з його функціонуванням і передбачає його закриття тільки на два тижні в травні наступного року. «Будівництво басейну ми закінчимо до 1 вересня. До кінця травневих свят основний фронт робіт буде зроблений», — додав він.

Також Дмитро Єкімов повідомив журналістам плани з розвитку мережі на 2011-2012 рр. «До кінця 2012 року в Україні буде 25 фітнес-клубів Sport Life. Ми ведемо переговори практично по всіх великих містах, і, сподіваюся, до середини наступного року ми підпишемо від одного до трьох клубів в кожному місті-мільйоннику в Україні. Наш план по Києву до Євро-2012 відкрити близько 10 клубів».

Читати далі...

Ми передзвонимо вам!