Школа танців Release тепер в Sport Life

Дата, время
Четвер, 25 Серпень, 2011

За три з половиною роки свого існування мережа шкіл танців «Release» завоювала міцні позиції в галузі викладання мистецтва танцю і зарекомендувала себе як один з найуспішніших і професійних навчальних проектів в танцювальній сфері. 

На сьогоднішній день мережа нараховує сім танцювальних шкіл у великих містах України — Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку та одну закордоном - на Мальті.

У жовтні 2011 року в Києві, Одесі та Кривому Розі відкривається ряд шкіл танців Release в мережі фітнес-клубів Sport Life.

Хочете гарно танцювати?

Хочете, щоб Вас навчали професіонали?

Під егідою шкіл танців «Release» в мережі фітнес клубів «Sport Life» зібралися кращі хореографи світового рівня з метою навчити танцювати всіх, хто планує пов'язати своє життя з танцем або просто пустити велике танцювальне мистецтво в своє життя. У мережі викладає понад 200 хореографів, покликаних навчити Вас всім танцювальним напрямкам.

Особлива перевага школи танців Release — «Зоряні дні». Запрошуємо раз на місяць всіх бажаючий повчитися танцювати так, як це роблять професіонали — Влад Яма, Тетяна Денисова, Діма Коляденко та Франциско Гомес. Вас особисто навчатимуть танцювати професіонали світового рівня. А головне — у Вас завжди є вибір — сучасний танець, сontemporary dance, strip-dance, бальні танці, сальса, Hip-Hop, східні танці та багато іншого. Раз на півроку проводяться звітні концерти, «Кубок Release на Кращу танцювальну студію України», тематичні вечірки, заходи, майстер-класи від найвідоміших хореографів.

У школах танців Release представлені понад 50 стилів і напрямків танців — це шанс відчути кожен стиль і характер танцю, манеру і підхід хореографа. Можливість знайти свій танець і знайти себе в ньому.

У школах танців Release широко представлені:

I. Бальна хореографія:

 • Латиноамериканська програма (самба, ча-ча-ча, румба, пасадобль і джайв).
 • Європейська програма (англійська (повільний) вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот і квікстеп (швидкий фокстрот).

II. Сучасно — естрадна хореографія:

 • Modern-Jazz, ContemporaryDance, естрадна хореографія, сучасна хореографія, Broadway-Jazz.

III. Вуличні танці:

 • Hip- Hop, LA, Jazz-Funk, Jazz-Pop, Break-Dance, House, Krump.

IV. Класичний танець.

V. Танці народів світу:

 • Схід, фламенко.

VI. Соціальні танці:

 • Сальса, аргентинське танго.

VII. Інші сучасні танці:

 • Клубні, Strip-Dance, SexyStyle.

За короткий час, всього за півроку відвідування школи танців Ви зможете навчитися:

 • Красиво рухатися.
 • Зміцнити м'язи і підкоригувати фігуру.
 • Схуднути.
 • Поліпшити самопочуття і настрій.
 • Підняти впевненість і самооцінку.
 • Розкріпачитися.

Навчання в школах танців Release на території фітнес-клубів Sport Life проходить як і в групах, так і індивідуально за бажанням клієнта за спеціальними програмами. Вік учнів необмежений, так як є групи для дітей і дорослих з різним рівнем підготовки. Групи діляться на А і В, «початківців» і «продовжують» відповідно. Проведення повноцінної підготовки до концертної діяльності за спеціальною програмою «Release» на цілий рік. У програмі заплановані відкриті уроки, тематичні вечірки, індивідуальні заняття з хореографом, а також звітний концерт раз на півроку за участю зірок хореографічного мистецтва і зірок естради, під час якого вручаються сертифікати і відбувається нагородження дипломами, кубками.

Клубні карти шкіл танців Release в мережі фітнес-клубів Sport Life є мережевими. Придбання такої карти дає можливість безперешкодно відвідувати школи танців Release в мережі фітнес-клубів Sport Life в Києві та регіонах України.

Читати далі...