Підписано угоду про стратегічне партнерство з компанією «К.А.Н. Девелопмент»

Дата, время
Субота, 10 Грудень, 2011

8 грудня відбулася прес-конференція в «УНІАН», де група компаній «К.А.Н. Девелопмент» і група компаній Sport Life підписали угоду про стратегічне партнерство з розвитку мережі фітнес-клубів Sport Life в унікальних об'єктах нерухомості «К.А.Н. Девелопмент».

В рамках даної співпраці вже в 2012 році буде реалізовано два спільних проекти — відкриття фітнес клубів-мережі Sport Life в БЦ 101 TOWER, житловому комплексі «Комфорт Таун», а також ще один клуб в БЦ IQ на початку 2013 року.

Перший спільний проект буде реалізований вже на початку 2012 року в бізнес-центрі класу «А» 101 TOWER з розташованим в ньому фітнес-клубом Sport Life. На сьогоднішній день об'єкт викликав великий інтерес у експертів ринку і потенційних орендарів, так як крім інноваційних будівельних рішень і технологій він пропонує сервіс найвищого рівня і єдину в своєму роді внутрішню інфраструктуру в складі ультрасучасного фітнес клубу, ресторану з лобі-баром, їдальні, минимаркета, відділення банку, салону краси, нотаріальної контори, конференц-холу, критого паркінгу

Новий фітнес-клуб Sport Life, загальною площею 3 500 тис. м²., розташується на шостому поверсі бізнес-центру, де будуть просторі студії для проведення групових програм і тренажерний зал площею 1 000 м² з кардіо-, силовими і грузоблочних тренажерами, масажні кабінети і салон краси. Тут же буде функціонувати повноцінний плавальний басейн на 4 доріжки довжиною 25 метрів. Важливо також, що для відвідувачів фітнес клубу буде виділена спеціальна зона парковки. При цьому паркінг в бізнес-центрі оснащений сучасними системами відеоспостереження та контролю.

Сьогодні за результатами успішної співпраці компанії продовжують розвивати нові проекти, анонс яких буде зовсім скоро.

Читати далі...

Ми передзвонимо вам!