В Sport Life на Петрівці відбулася грандіозна вечірка

Дата, время
Субота, 3 Березень, 2012

1 березня в Києві відбулася грандіозна вечірка, приурочена відкриттю фитнес-клубу мережі Sport Life на Петрівці.

На урочистій церемонії відкриття Ігор Лисов, Народний депутат України, Президент Федерації зі стрибків у воду, Сергій Закревський, Голова наглядової ради ТОВ «Бестмен Сервіс» та Дмитро Єкімов, Засновник Групи компаній Sport Life привітали переможців «Дитячої весняної спартакіади», яка пройшла в цей же день у фітнес-клубі.

У цей вечір у фітнес-клубі пройшов конкурс краси «Міс Sport Life», в якому взяли участь 10 красунь з модельного агентства Merilyn Media Group. Переможниці та всі учасниці отримали в подарунок клубні карти на відвідування фітнес-клубів мережі.

Серед великої кількості самих неординарних і пам'ятних виступів, всіх присутніх здивували аквашоу, повітряна гімнастика, виступи кращих тренерів мережі Sport Life, бодібілдинг-шоу, номери макромагіі, балет, еквілібристика і безліч інших номерів оригінального жанру. Також відбулася презентація тренерів фітнес-клубу, серед яких чимало титульних чемпіонів з різних видів спорту.

Гарний настрій гостям дарували: Андрій Джеджула, Серджіо Куніцин і Олександр Дерибас, а співали: Еріка, Ольга Цибульська, Mahno Project, «Друга Ріка» та Leto project.

Читати далі...

Ми передзвонимо вам!