У Черкасах пройшов Чемпіонат України з акватлону

Дата, время
Вівторок, 31 Липень, 2012

На минулих вихідних в Черкасах пройшов Чемпіонат України з акватлону, в якому взяли участь 119 спортсменів з 11 регіонів країни.

Чемпіонат пройшов під егідою Державної служби у справах сім'ї, молоді та спорту, Федерації триатлону України і за допомогою мережі фітнес-клубів Sport Life.

Акватлон — це система єдиноборств, яке включає в себе змагання з плавання та бігу. Для дорослих була дистанція 2,5 км біг, 1 км плавання і знову 2,5 км - біг. Юніорам потрібно було подолати 1 км бігом і 300 м проплисти.

Серед дорослих абсолютну перемогу отримав черкащанин, чемпіон Європи з триатлону Олексій Сюткін (28. 18), другу сходинку посів кіровоградець Святослав Цвєтков (28. 28), а третім став Дмитро Маляр (28.35) з Дніпропетровської області.

Серед юніорів 1-місце зайняв Ярослав Озюменко з м Комсомольськ, 2-е місце — Артур Шевчук з Житомирської обл., 3-е місце — Дмитро Пастух з Кіровоградщини. Серед жінок і дівчат не було рівних черкащанці Вікторії Завгородньої, яка кожен з етапів «гонок» проходила без особливих складнощів. В результаті вона фінішувала швидше, ніж Олександра Степаненко з Житомирщини (2 місце) та Даша Федченко з Черкас (3 місце).

Боротьба за першість між хлопцями і дівчатами 97-99 р.н. завершилася перемогою Володимира Лимарева (15. 36), одесит Максим Швець (16. 10) зайняв другу сходинку, а третім фінішував Максим Климович (16. 17) з м Черкаси. Юні черкащанки Марія Тузовска і Діана Пащенко, а також одеситка Олександра Єрмакова увійшли до трійки лідерів турнірної таблиці серед дівчат.

Паралельно проходили змагання дитячої триатлону ліги, де маленькі акватлоністкі у віці від 8 до 12 років пробували свої сили в цьому нелегкому виді спорту.

Читати далі...

Ми передзвонимо вам!