На рингу Sport Life Кучер нокаутував Бателлі

Дата, время
Неділя, 19 Серпень, 2012

Володар пояса WBC International Silver, перспективний боксер першої важкої ваги, українець Дмитро Кучер (18-0, 14 КО) отримав дострокову перемогу технічним нокаутом над Джеофрі Баттело (25-4, 21 КО) з Бельгії.Поєдинок був зупинений в п'ятому раунді, після того як Баттело двічі опинявся на підлозі в четвертому раунді і ще три рази в п'ятому.

У головній події андеркарту турніру Elite Boxing Promotion, який відбувся 19 серпня в фітнес-клубі Sport Life, Марат Кулумбегов (7-0-1, 4 КО) здобув перемогу одноголосним рішенням суддів над Артемом Щегловим (5-8, 4 КО). Рахунок суддівських записок після восьми раундів: тричі 80-72 — все на користь Кулумбегова.

Також в цей вечір Олег Малиновський (4-0, 2 КО) в 6-раундовому бою здобув дострокову перемогу технічним нокаутом над Равілем Мухамадьяровим (9-50-2, 7 КО). Поєдинок завершився на 1:32 другого раунду. Мухамадьяров пропустив удар по корпусу, і йому два рази були відрахувати нокдаун.

Український напівсередньоваговик Ілля Примак (2-0, 2) здобув прохідну перемогу над дебютантом Антоном Бовенко. Зустріч була зупинена вже в першому раунді після пропущеного Бовенко удару по корпусу.

В рамках турніру відбувся також 3-раундовий просмотровий спаринг, в якому зійшлися Михайло Дутченко з Молдови і киянин Влад Барановський.

Читати далі...

Ми передзвонимо вам!