У Sport Life пройшли змагання з плавання «Ліга Фіт 3»

Дата, время
Понеділок, 13 Лютий, 2017

В суботу, 11 лютого завершився вже традиційний турнір з плавання серед плавців-аматорів «Ліга ФІТ-3». Змагання прийняв фітнес-клуб Sport Life.

Починаючи з 2015 року відколи пройшов перший турнір Ліга Фіт, багато чого змінилось: один із організаторів «Ліга дитячого плавання України» пройшов ребрендинг та реформувався в «Лігу плавання України», додавши старшу вікову групу кадетів 14-16 років; розширилася географія учасників змагань і цього разу Одеса, Рівне, Херсон, Запоріжжя, Львів, Київ та навіть дівчата і хлопці із Французької міжнародної школи змагалися за нагороди і цінні призи бренду ARENA від організаторів та спонсорів «Ліга ФІТ-3», кількість учасників збільшилася від 150 до 280, бригада суддів з плавання Sport Life, а в звичайні дні тренерів мережі самого популярного фітнес-клубу України, значно додала у фаховості і отримала найтепліші відгуки від вболівальників, тренерів та професійних суддів національної та міжнародної категорії.

Разом з тим вже три роки поспіль фаворитами змагань є спортсмени фітнес клубів «Форма» з Одеси, Sport Life Теремки та Борщагівка (обидва м. Київ), «Акваріум» і «Подільський».

Представниці Sport Life Борщагівка сестри Єрмішини здобули на двох 8 медалей із 8 можливих: 6 золотих, 1 срібну і 1 бронзову. Єлизавета Єрмішина вже котрий рік перебуває в статусі багаторазової рекордсменки «Ліги плавання України» в своїй віковій категорії.

Слід відзначити чудовий виступ Филипіва Дмитра (Sport Life Львів Героїв УПА) та Широкан Анжеліки (ФЦ «Форма» Одеса) які вибороли 4 золотих медалі із 4 можливих. По 3 золотих та одній срібній медалі вибороли одразу чотири представники ФЦ «Форма» з Одеси (Безродна Поліна, Бурлака Антон та Бурлака Арсеній і Плетньова Марія) і плавчиня з ФЦ «Акваріум» (Герасимчук Поліна). По 3 золота поклали в свою копилку Русін Павло (Sport Life Протасів Яр), Genadinos Gwenaelle (Panda, Французька міжнародна школа), Кірик Ніна (Фітнес Порт Рівне), Козловський Лев (Gymmaxx Київ).

Всі переможці та призери були нагороджені медалями, пам’ятними стрічками від організаторів (мережі фітнес-клубів Sport Life та «Ліга плавання України»), цінні призи переможцям були надані відомим в світі плавання брендом «Арена».

Командну першість очолила і отримала кубок переможця команда фітнес центру «Форма», друге місце посіла команда господарів турніру Sport Life Теремки (Київ), бронзовий кубок отримала команда Sport Life Борщагівка (Київ).

Завдяки підтримці міжнародно плавального клубу «Енергетичний стандарт» команди, що посіли місця на п’єдесталі пошани були відзначені додатковими цінними призами.

Окремо хочемо подякувати та вкотре відзначити професійність спортивного телевізійного журналіста Руслана Свіріна і керівництво каналу ТРК «Київ» за надійну інформаційну підтримку і висвітлення подій «Ліги плавання України».

Бажаємо всім миру і наснаги для досягнення своїх цілей і чекаємо через рік на Лігу ФІТ — 4!

Читати далі...

Ми передзвонимо вам!