«Гонка нації» при підтримці Sport Life завершила сезон рекордом

Дата, время
Понеділок, 14 Листопад, 2016

На території ВДНГ при підтримці Sport Life пройшли змагання «Гонка нації» — забіги з перешкодами, в яких взяли участь більше 1000 любителів екстремального відпочинку. Забіги проходили в традиційних дистанціях: «Забіг Сили» — 5 км та «Забіг Волі» — 13 км. Траса для забігів, завдяки відкритій місцевості, була достатньо легкою, тому організатори вирішили здивувати найбільшою кількістю перешкод за весь час: учасникам «Забігу Сили» довелося долати 24 перепони, а «Забігу Волі» — рекордні 30. 

Першим серед чоловіків здолав 13 кілометрів та пройшов всі перешкоди Дмитро Козачок з результатом 01:07:47. Серед жінок першою була Тетяна Пехтєрєва (1:39:27). Швидше всіх пробігли «Забіг Сили» (5 км+, 24 перешкоди): серед чоловіків Юрій Черкалюк (за 1 годину 1 хвилину та 41 секунду), серед жінок першою дісталася фінішу Катерина Сербенюк (1:07:45).

«Хочеться подякувати всім учасникам, які від гонки до гонки чекають нових викликів та беруть участь в забігах. Нам дуже приємно, що на фініші всі з радістю в очах дякують за емоції, які отримали від «Гонки нації». Дистанцію дійсно важко пройти, але наші учасники показують неймовірну силу, щоб підкорити трасу. Деякі навіть брали участь спочатку в «Забігу Волі» на 13 км, а потім одразу пробігали ще «Забіг Сили» — а це ще 5 кілометрів. Велика вдячність їм за бажання, сили та натхнення проводити нові «Гонки Нації». Ми вже почали планувати сезон 2017, обов'язково проведемо гонки в Буковелі, Одесі та звичайно ж в Києві. На кожному етапі ми збираємо не менше тисячі учасників. Сподіваємося, що в новому сезоні армія прихильників «Гонки нації» буде збільшуватися, а ми будемо готувати для них нові випробування!» — прокоментував організатор «Гонки Нації» Юрій Подлєсний.

Крім стандартних забігів Сили та Волі, організатори також провели «Нічний забіг з перешкодами». Близько 200 учасників в костюмах на Halloween пробігли 3 км та подолали 10 перешкод в суцільній темряві, маючи лише ліхтарик на голові.

Читати далі...

Ми передзвонимо вам!