Sport Life провів міжнародний юніорський чемпіонат по сквошу

Дата, время
Понеділок, 30 Травень, 2016

Перший міжнародний юніорський чемпіонат по сквошу Barakat Squash Junior Open 2016 відбувся у мережі фітнес-клубів Sport Life за сприяння Федерації сквошу України. Даний турнір входить в календар Європейської Федерації сквошу. Це перше змагання такого масштабу, в якому взяли участь близько 80 дітей з України, Росії та Білорусі віком від 11 до 19 років. 

На турнірі панувала спортивна і доброзичлива атмосфера. Часто результат поєдинків визначався у вирішальних іграх і різниця між переможцями і переможеними становила один — два очка. Програма змагань була розписана таким чином, що часу для нудьги зовсім не залишалося.

За участь в Barakat Junior гравці отримали очки не тільки в український рейтинг, а й будуть відображені в Європейському юніорському рейтингу. Крім балів в міжнародному рейтингу юні учасники чемпіонату зі сквошу отримали цікаві подарунки від спонсорів турніру. Тренуватися і влаштовувати змагання зі сквошу стало можливим завдяки професійним кортам від мережі фітнес клубів Sport Life.

За підсумками турніру троє щасливчиків Дмитро Щербаков, Остап Бєляєв та Юхим Бєліков стали володарями супер - призу - поїздки в Іспанію на сквош — кемп з Уілстропом.

А переможцями і призерами в різних категоріях стали:

  • Хлопчики U11: Lukyan Gluschenko, Dmitriy Torubara, Andriy Tkachuk, Nazar Andrushko.
  • Дівчата U11: Anna Guliaieva, Magdalena Savickaya, Kristina Begeba, Olha Kotova.
  • Хлопчики U13: Ostap Bilyaev [4] 2 Dmytro Scherbakov [2] 3 Maksim Fedyna [5/8] 4 Petr Smekhov [1].
  • Дівчата U13: 1 Varvara Kliueva [1] 2 Vladislava Tverdochleb [5/8] 3 Anna Samuylik [3/4] 4 Maria Doroshik [5/8].
  • Хлопчики U15:1 Danylo Rasputnii [4] 2 Yulii Laukart [2] 3 Yuriy Lomikovskyy [3] 4 Nikita Melnyk.
  • Хлопчики U17: 1 Artur Sikora, 2 Efim Belikov, 3 Vladislav Sklyarov, 4 Daniil Smeliy.

Завдання номер один, яку поставила для себе Федерація сквошу України — проводити турніри якомога частіше і робити їх ще більш масштабними.

Читати далі...

Ми передзвонимо вам!