Sport Life — фітнес-партнер кубка Києва «Столичний 2015»!

Дата, время
Вівторок, 4 Серпень, 2015

З 31 липня по 02 серпня 2015 р. на майданчиках спортивно-оздоровчого комплексу «Olmeca Plage» та «Автономія» за підтримки мережі фітнес-клубів Sport Life відбувся відкритий кубок Києва «Столичний 2015» з пляжного волейболу серед чоловічих команд. 

Організаторами турніру виступила Київська федерація волейболу спільно з Київською спортивною міською федерацією пляжного та класичного волейболу під патронатом Управління сім’ї, молоді та спорту КМДА.

Партнерами змагань виступили:

  • «Mizuno Україна» (технічний партнер).
  • «Арсеніївський живий квас».
  • Мережа фітнес-клубів Sport Life.
  • «MiltoniaPharma», представник Bauerfeind в Україні.
  • Компанії спортивного одягу та інвентарю «Антей-Спорт».

У турнірі взяли участь 31 команда з Києва, Чернігова, Черкас, Краматорська, Лисичанська, Костянтинівки, Борисполя, Білої Церкви, Українки та Обухова.

Завдяки допомоги партнерів і спонсорів кожна команда отримала комплект форми. Ввечері відбувся святковий концерт. Необхідно відмітити велику кількість потужних команд з різних міст України, які із задоволенням вже котрий рік поспіль приймають участь у столичному змаганні.

Фінал змагань вийшов дуже сходим на фінал 2013 року, де зустрілися команди з Києва та Чернігова.

У напруженій боротьбі перемогу здобула київська команда — Ревенко Сергій / Остапенко Павло. За підсумками цих змагань Ревенко Сергій став дворазовим переможцем відкритого кубку Києва.

Срібні медалі другий раз за крок до перемоги здобула пара з Чернігова — Гуревич Ігор / Борисенко Володимир. Бронза дісталась команді з Києва — Артемчук Антон / Левченко Андрій. 

Вітаємо спортсменів і вболівальників з чудовим турніром! До майбутніх зустрічей в наступних етапах!

Читати далі...