Південний

Формати клубу: Преміум, Бізнес, Дитячий
Площа клубу: 3000 м2
---

Йде будівництво другого фітнес-клубу Sport Life в Черкасах. Фітнес-клуб буде розташований на двох поверхах окремого будинку.

Sport Life Південний — фітнес-клуб нового формату: спорт + релакс під одним дахом. У клубі розміститься велика аквазона: басейн на 6 доріжок, басейни для дітей і немовлят. А для самих маленьких — унікальна фітнес-академія.

Клієнти мають можливість відвідувати клуб «Південний» при наявності карток категорії Lux&SPA, Lux&SPA ultra, Premium&SPA, Premium, Classic+b&SPA, Classic+b, Classic&SPA, Classic.

Головні переваги клубу

Аквазона

Спортивний басейн на 6 доріжок, дитячий басейн і басейн для немовлят. Очищення басейнів проводиться методом озонування + механічна фільтрація + ультрафіолет + піщані фільтри + постійна циркуляція води.

Тренажерний зал

4 зони: кардіотеатр, вільні ваги, вантажно-блочні тренажери. Зона Cross training і TRX. Площа залу 700 м².

Студії групових програм

3 студії для різних групових тренувань: 2 студії групових програм, студія сайклу.

Дитяча фітнес-академія

Фітнес для дітей від 1,5 до 13 років. Дитячий басейн, басейн для немовлят, дитяча кімната, дитяча студія раннього розвитку, Kiddi Bar.

SPA

Лазневий комплекс з фінською сауною, російською лазнею і римською парною, 3 масажних кабінети, більше 20-ти видів масажу. Солярій, енерджі бар, лаундж бар.

Ми передзвонимо вам!