Спортивні клуби в місті Полтава

Формати клубів:
Люкс
Преміум та бізнес

"Sportlife" поповнив ряди фітнес клубів Полтави, пропонуючи своїм клієнтам кращі в місті ціни, сервіс і асортимент послуг. Стежити за своїм здоров'ям і підтримувати красу тіла тепер набагато легше і простіше. Сучасний ритм життя диктує свої правила, змушуючи кожного з нас встигати робити мільйон справ щодня, практично не залишаючи вільного часу для того, щоб приділити увагу собі. З нами ви зможете бути впевнені в тому, що незалежно від часу дня і режиму роботи, зможете підібрати оптимальну програму тренувань, дозволити собі не тільки стати фізично досконаліше, але і відпочити душею.

Sport Life Полтава

Фітнес клуби Спортлайф в Полтаві: комфорт і якість на першому місці

Кожен з нас складає список критеріїв, згідно з яким і здійснюється вибір центру серед безлічі пропозицій спортклубів Полтави. Ми впевнені, що "Sportlife" повністю відповідає кожному, оскільки у нас:

  • нові, сучасні тренажери від світових виробників спортивного інвентарю
  • просторі тренажерні зали, в яких можуть спокійно, не заважаючи і не доставляючи дискомфорту один одному, займатися всі бажаючі (навіть в годину пік)
  • можливість вибору найбільш оптимального абонемента з урахуванням індивідуальних переваг і графіка зайнятості
  • великий вибір додаткових послуг, які звичайні спортивні клуби Полтави не пропонує: сауна, баня, масаж, басейн, солярій, салон краси, бари і лаунж-зони зі здоровими, збалансованими напоями та перекусити.

Здоровий спосіб життя разом з фітнес центром в Полтаві "Sportlife" - робота над собою в задоволення і можливість не тільки підтягти тіло, привести його в бажану фізичну форму, а й побалувати себе приємним відпочинком, цікавим спілкуванням і комфортом.

Басейн

Sportlife для всієї родини

Бажання займатися спортом для багатьох батьків залишається на рівні планів на далеке майбутнє, адже відправлятися в спортклуб з дитиною не тільки ризиковано, але і марно. Спортлайф бере на себе турботу про малюків, поки мами з татами працюють на тренажерах. Дитяча спортивна академія «Спортлайфік» пропонує безліч варіантів розваг і навчання, щоб чада не тільки відволікалися, але і активно розвивали мислення, логіку, поповнювали знання і розширювали кругозір.

У фітнес клубах "Sportlife" в Полтаві працюють тільки професійні тренера з багаторічним досвідом роботи. Приходьте до нас, отримуйте рекомендації щодо режиму тренувань, допустимих навантажень, системи харчування і стаєте досконалої версією себе. З питаннями просимо звертатися за вказаними на сайті телефонами, але краще заходите в гості і отримуйте всю необхідну інформацію від привітних менеджерів наших клубів.