Спортивні клуби в місті Черкаси

Формати клубів:
Люкс
Преміум та бізнес

У Черкасах мережу Sport Life представлена двома спортивними клубами – Південний і Митниця. Ці два центри по праву вважається найбільшим і просунутими в місті. Ми запрошуємо відвідати один з цих клубів і підібрати зручний формат оздоровлення.

Митниця – найбільший спортивний клуб Черкас

Багато городян люблять цей центр за зручне розташування на березі Дніпра і велику аквазону з дитячими програмами. Тут можна отримати також SPA-процедури високого рівня. Sport Life Митниця в Черкасах – це величезний тренажерний зал, розділений на сім тематичних зон, включаючи кардіотеатр, Кроссфіт і бойові мистецтва, є і окремий premium-зал, де особливо вільно і комфортно. Також є басейн з шістьма доріжками і аквафитнесом, програма підводного плавання, дитячий басейн, куди можна приводити навіть немовлят. У SPA-центрі можна отримати повний комплекс банних процедур, відвідати бар і відключитися від зовнішнього світу в комфортному лаунже.

Басейн

Південний – фітнес клуб в Черкасах нового формату

У цьому проекті компанії Sport Life об'єднані релакс і фізична активність. У цій багатофункціональності приховані величезні можливості для гармонійного розвитку тіла і психологічного розвантаження. Даний фітнес центр в Черкасах популярний завдяки вдалому розташуванню та великого басейну. Тренажери та групові заняття тут також на найвищому рівні. Серед тренерів є видатні спортсмени, які допоможуть підібрати індивідуальні вправи і підкажуть як скорегувати щоденний раціон, щоб швидко привести тіло до природного здорового стану.

Тренажерний зал

А ще наш фітнес центр в місті Черкаси пропонує банний релакс, масаж, солярій, бар. У той час, коли батьки розслабляються, діти можуть займатися в фітнес-академії.

Співробітники Спорт Лайфа готові підібрати оптимальний формат відвідувань – досить просто подзвонити по телефону потрібного клубу. Південний і Митниця однаково хороші для оздоровлення та побудови красивого сильного тіла. Наші фахівці закохані в спорт і максимально орієнтовані на позитивні результати. Ми готові допомогти знайти здоров'я, красу і силу для підкорення нових життєвих висот!